RGW80TS65EHRC11
Číslo produktu DigiKey
846-RGW80TS65EHRC11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGW80TS65EHRC11
Popis
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-247N
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT Trench Zarážka signálu 650 V 80 A 214 W Průchozí otvor TO-247N
Kategorie
Typ vstupu
Standardní
Výrobce
Rohm Semiconductor
Náboj hradla
110 nC
Balení
Trubice
Td (zap/vyp) při 25°C
43ns/148ns
Stav součásti
Aktivní
Zkušební podmínka
400V, 20A, 10Ohm, 15V
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Doba zpětného zotavení (trr)
86 ns
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
650 V
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Proud kolektoru (Ic) (max)
80 A
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pulzní proud kolektoru (Icm)
160 A
Pouzdro
TO-247-3
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
1,9V při 15V, 40A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247N
Výkon - max
214 W