RGS30TSX2DHRC11
Číslo produktu DigiKey
846-RGS30TSX2DHRC11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGS30TSX2DHRC11
Popis
IGBT TRENCH FS 1200V 30A TO-247N
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT Trench Zarážka signálu 1200 V 30 A 267 W Průchozí otvor TO-247N
Kategorie
Typ vstupu
Standardní
Výrobce
Rohm Semiconductor
Náboj hradla
41 nC
Balení
Trubice
Td (zap/vyp) při 25°C
30ns/70ns
Stav součásti
Aktivní
Zkušební podmínka
600V, 15A, 10Ohm, 15V
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Doba zpětného zotavení (trr)
157 ns
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Proud kolektoru (Ic) (max)
30 A
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pulzní proud kolektoru (Icm)
45 A
Pouzdro
TO-247-3
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2,1V při 15V, 15A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247N
Výkon - max
267 W