RF2001NS3DFHTL
Číslo produktu DigiKey
RF2001NS3DFHTLTR-ND - Páska a cívka (TR)
RF2001NS3DFHTLCT-ND - Řezaná páska (CT)
RF2001NS3DFHTLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RF2001NS3DFHTL
Popis
DIODE ARRAY GP 300V 20A LPDS
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 300 V 20A Montáž na povrch TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RF2001NS3DFHTL Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
25 ns
Výrobce
Rohm Semiconductor
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
10 µA @ 300 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Standardní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
300 V
Pouzdro
TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
20A
Dodávaná velikost pouzdra
LPDS
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.3 V @ 10 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)