RESD3V3UCEDB15R
Číslo produktu DigiKey
846-RESD3V3UCEDB15RTR-ND - Páska a cívka (TR)
846-RESD3V3UCEDB15RCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-RESD3V3UCEDB15RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RESD3V3UCEDB15R
Popis
3.3V, SOD-962, 0.55PF, BIDIRECTI
Podrobný popis
4,5V (typ.) Svorka 6A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DSN0603-2J
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
4,5V (typ.)
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Aplikace
HDMI, Telecom, USB
Kapacita při kmitočtu
0,55pF při 1MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V (max.)
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Průrazné napětí (min)
5,3V