RESD3V3UASAFHT2RB
Číslo produktu DigiKey
846-RESD3V3UASAFHT2RBTR-ND - Páska a cívka (TR)
846-RESD3V3UASAFHT2RBCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-RESD3V3UASAFHT2RBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RESD3V3UASAFHT2RB
Popis
3.3V, SOD-882, 0.48PF, UNIDIRECT
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4V (typ.) Svorka 6A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch, Smáčitelný bok DFN1006-2W
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Ethernet, HDMI, USB
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
0,48pF při 1MHz
Typ
Zener
Třída
Automobilový průmysl
Jednosměrné kanály
1
Kvalifikace
AEC-Q101
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V (max.)
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Průrazné napětí (min)
7,5V
Pouzdro
SOD-882
Omezovací napětí (max) při Ipp
4V (typ.)