RESD3V3BAEDB15R
Číslo produktu DigiKey
846-RESD3V3BAEDB15RTR-ND - Páska a cívka (TR)
846-RESD3V3BAEDB15RCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-RESD3V3BAEDB15RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RESD3V3BAEDB15R
Popis
3.3V, SOD-962, 0.22PF, BIDIRECTI
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9V (typ.) Svorka 6A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DSN0603-2J
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
9V (typ.)
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
HDMI, USB
Typ
Zener
Kapacita při kmitočtu
0,22pF při 1MHz
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V (max.)
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Průrazné napětí (min)
8V