RESD3V3BAEDB15R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RESD3V3BAEDB15R |
Popis | 3.3V, SOD-962, 0.22PF, BIDIRECTI |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 9V (typ.) Svorka 6A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DSN0603-2J |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Omezovací napětí (max) při Ipp 9V (typ.) |
Mfr | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 6A (8/20µs) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace HDMI, USB |
Typ Zener | Kapacita při kmitočtu 0,22pF při 1MHz |
Obousměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 3,3V (max.) | Pouzdro 0201 (0603 metrický) |
Průrazné napětí (min) 8V | Dodávaná velikost pouzdra |