RCD080N25TL je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Skladem : 15 011
Katalogový list
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
onsemi
Vishay Siliconix
Skladem : 9
STMicroelectronics
N-kanál 250 V 8A (Ta) 850mW (Ta), 20W (Tc) Montáž na povrch CPT3
RCD080N25TL
Číslo produktu DigiKey
RCD080N25TLTR-ND - Páska a cívka (TR)
RCD080N25TLCT-ND - Řezaná páska (CT)
RCD080N25TLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCD080N25TL
Popis
MOSFET N-CH 250V 8A CPT3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RCD080N25TL Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
25 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±30V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1440 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
850mW (Ta), 20W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
250 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
CPT3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
300mOhm při 4A, 10V