RBR5LAM30ATFTR
Číslo produktu DigiKey
RBR5LAM30ATFTR-ND - Páska a cívka (TR)
RBR5LAM30ATFCT-ND - Řezaná páska (CT)
RBR5LAM30ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RBR5LAM30ATFTR
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDTM
Podrobný popis
Dioda 30 V 5A Montáž na povrch PMDTM
Modely EDA/CAD
RBR5LAM30ATFTR Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 30 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDTM
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)