RBR3MM40BTFTR
Číslo produktu DigiKey
RBR3MM40BTFTR-ND - Páska a cívka (TR)
RBR3MM40BTFCT-ND - Řezaná páska (CT)
RBR3MM40BTFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RBR3MM40BTFTR
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDU
Podrobný popis
Dioda 40 V 3A Montáž na povrch PMDU
Modely EDA/CAD
RBR3MM40BTFTR Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 40 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
580 mV @ 3 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)