RBR1MM60ATR
Číslo produktu DigiKey
RBR1MM60ATR-ND - Páska a cívka (TR)
RBR1MM60ACT-ND - Řezaná páska (CT)
RBR1MM60ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RBR1MM60ATR
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Podrobný popis
Dioda 60 V 1A Montáž na povrch PMDU
Modely EDA/CAD
RBR1MM60ATR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
75 µA @ 60 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
530 mV @ 1 A