RB530SM-30T2R
Číslo produktu DigiKey
RB530SM-30T2RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB530SM-30T2RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB530SM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB530SM-30T2R
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Podrobný popis
Dioda 30 V 200mA Montáž na povrch EMD2
Modely EDA/CAD
RB530SM-30T2R Modely
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 nA @ 10 V
Dodávaná velikost pouzdra
EMD2
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
200mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
450 mV @ 10 mA