RB520CM-30T2R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Toshiba Semiconductor and Storage
Skladem : 8 485
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 1 421 471
Katalogový list
Panjit International Inc.
Dioda 30 V 100mA Montáž na povrch VMN2M (SOD-923)
RB520CM-30T2R
Číslo produktu DigiKey
RB520CM-30T2RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB520CM-30T2RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB520CM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB520CM-30T2R
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2M
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RB520CM-30T2R Modely
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 nA @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
VMN2M (SOD-923)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
100mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
450 mV @ 10 mA