RB501VM-40TE-17
Číslo produktu DigiKey
RB501VM-40TE-17TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB501VM-40TE-17CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB501VM-40TE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB501VM-40TE-17
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA UMD2
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 100mA Montáž na povrch UMD2
Modely EDA/CAD
RB501VM-40TE-17 Modely
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 10 V
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
6pF při 10V, 1MHz
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
UMD2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
100mA
Provozní teplota - přechod
125°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
550 mV @ 100 mA