RB501SM-30FHT2R
Číslo produktu DigiKey
RB501SM-30FHT2RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB501SM-30FHT2RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB501SM-30FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB501SM-30FHT2R
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA EMD2
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 30 V 100mA Montáž na povrch EMD2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RB501SM-30FHT2R Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
10 µA @ 10 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
EMD2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
100mA
Provozní teplota - přechod
125°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
350 mV @ 10 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost