RB400VAM-50TR
Číslo produktu DigiKey
RB400VAM-50TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB400VAM-50CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB400VAM-50DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB400VAM-50TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 50V 500MA TUMD2M
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 50 V 500mA Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RB400VAM-50TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
130pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
50 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
500mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
550 mV @ 500 mA