RB168VWM200TR
Číslo produktu DigiKey
846-RB168VWM200TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-RB168VWM200TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-RB168VWM200TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB168VWM200TR
Popis
200V 1A, PMDE, ULTRA LOW IR SBD
Podrobný popis
Dioda 200 V 1A Montáž na povrch PMDE
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
920 mV @ 1 A
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
600 nA @ 200 V
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDE
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Provozní teplota - přechod
175°C