RB168VAM-60TR
Číslo produktu DigiKey
846-RB168VAM-60TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-RB168VAM-60CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-RB168VAM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB168VAM-60TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 1A TUMD2M
Podrobný popis
Dioda 60 V 1A Montáž na povrch
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
820 mV @ 1 A
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 60 V
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A