RB168MM150TR
Číslo produktu DigiKey
RB168MM150TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB168MM150CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB168MM150DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB168MM150TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 150V 1A PMDU
Podrobný popis
Dioda 150 V 1A Montáž na povrch PMDU
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RB168MM150TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
4 µA @ 150 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
150 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
840 mV @ 1 A