RB095BGE-90TL
Číslo produktu DigiKey
RB095BGE-90TLTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB095BGE-90TLCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB095BGE-90TLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB095BGE-90TL
Popis
DIODE ARRAY SCHOTT 90V 6A TO-252
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 90 V 6A Montáž na povrch TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Modely EDA/CAD
RB095BGE-90TL Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
750 mV @ 3 A
Výrobce
Rohm Semiconductor
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
150 µA @ 90 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
90 V
Základní číslo produktu
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
6A