RB088LAM100TFTR
Číslo produktu DigiKey
RB088LAM100TFTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB088LAM100TFCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB088LAM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB088LAM100TFTR
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A PMDTM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 5A Montáž na povrch PMDTM
Modely EDA/CAD
RB088LAM100TFTR Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 100 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDTM
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)