RB058LAM100TFTR
Číslo produktu DigiKey
RB058LAM100TFTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB058LAM100TFCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB058LAM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB058LAM100TFTR
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 3A PMDTM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 3A Montáž na povrch PMDTM
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RB058LAM100TFTR Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 150 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDTM
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)