R8003KND3TL1 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | R8003KND3TL1 |
Popis | HIGH-SPEED SWITCHING NCH 800V 3A |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 800 V 3A (Ta) 45W (Ta) Montáž na povrch TO-252 |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 4,5V při 2mA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 11.5 nC @ 10 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vgs (max) ±20V |
Stav součásti Aktivní | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 300 pF @ 100 V |
Typ tranzistoru FET | Rozptylový výkon (Max) 45W (Ta) |
Technologie | Provozní teplota 150°C (TJ) |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 800 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Dodávaná velikost pouzdra TO-252 |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 10V | Pouzdro |
Rds zap (max) při Id, Vgs 1,8Ohm při 1,5A, 10V | Základní číslo produktu |