R8003KND3TL1
Číslo produktu DigiKey
846-R8003KND3TL1TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-R8003KND3TL1CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-R8003KND3TL1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R8003KND3TL1
Popis
HIGH-SPEED SWITCHING NCH 800V 3A
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 800 V 3A (Ta) 45W (Ta) Montáž na povrch TO-252
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 2mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
11.5 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
300 pF @ 100 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
45W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
800 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,8Ohm při 1,5A, 10V