R6009JNXC7G
Číslo produktu DigiKey
R6009JNXC7G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R6009JNXC7G
Popis
MOSFET N-CH 600V 9A TO220FM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 9A (Tc) 53W (Tc) Průchozí otvor TO-220FM
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
7V při 1,38mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
22 nC @ 15 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
±30V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
645 pF @ 100 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
53W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FM
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
585mOhm při 4,5A, 15V