R6004KNJTL
Číslo produktu DigiKey
846-R6004KNJTLTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R6004KNJTL
Popis
MOSFET N-CHANNEL 600V 4A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 4A (Tc) 58W (Tc) Montáž na povrch LPTS
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R6004KNJTL Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
10.2 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
280 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
58W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
LPTS
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
980mOhm při 1,5A, 10V