R6004KNJTL | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 846-R6004KNJTLTR-ND - Páska a cívka (TR) |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | R6004KNJTL |
Popis | MOSFET N-CHANNEL 600V 4A TO263 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 600 V 4A (Tc) 58W (Tc) Montáž na povrch LPTS |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | R6004KNJTL Modely |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 5V při 1mA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 10.2 nC @ 10 V |
Balení Páska a cívka (TR) | Vgs (max) ±20V |
Stav součásti Aktivní | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 280 pF @ 25 V |
Typ tranzistoru FET | Rozptylový výkon (Max) 58W (Tc) |
Technologie | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 600 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Dodávaná velikost pouzdra LPTS |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 10V | Pouzdro |
Rds zap (max) při Id, Vgs 980mOhm při 1,5A, 10V | Základní číslo produktu |