R6004ENX
Číslo produktu DigiKey
R6004ENX-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R6004ENX
Popis
MOSFET N-CH 600V 4A TO220FM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 4A (Tc) 40W (Tc) Průchozí otvor TO-220FM
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R6004ENX Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
15 nC @ 10 V
Balení
Hromadné balení
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
250 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
40W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FM
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
980mOhm při 1,5A, 10V