LTR18EZPJ470
Číslo produktu DigiKey
RHM47ZTR-ND - Páska a cívka (TR)
RHM47ZCT-ND - Řezaná páska (CT)
RHM47ZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LTR18EZPJ470
Popis
RES SMD 47 OHM 5% 1.5W 1206 WIDE
Podrobný popis
47 Ohms ±5% 1,5W Čipový odpor Široký 1206 (3216 metrický), 0612 Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
LTR18EZPJ470 Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,126" Š (1,60mm x 3,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)