LTR18EZPJ101
Číslo produktu DigiKey
RHM100ZTR-ND - Páska a cívka (TR)
RHM100ZCT-ND - Řezaná páska (CT)
RHM100ZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LTR18EZPJ101
Popis
RES 100 OHM 5% 1.5W 1206 WIDE
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±5% 1,5W Čipový odpor Široký 1206 (3216 metrický), 0612 Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LTR18EZPJ101 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Široký 1206 (3216 metrický), 0612
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,126" Š (1,60mm x 3,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)