KTR18EZPF2204
Číslo produktu DigiKey
RHM2.20MAITR-ND - Páska a cívka (TR)
RHM2.20MAICT-ND - Řezaná páska (CT)
RHM2.20MAIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KTR18EZPF2204
Popis
RES SMD 2.2M OHM 1% 1/4W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
KTR18EZPF2204 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)