CDZVT2R2.4B
Číslo produktu DigiKey
CDZVT2R2.4BTR-ND - Páska a cívka (TR)
CDZVT2R2.4BCT-ND - Řezaná páska (CT)
CDZVT2R2.4BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDZVT2R2.4B
Popis
DIODE ZENER 2.4V 100MW VMN2M
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 2.4 V 100 mW Montáž na povrch VMN2M (SOD-923)
Modely EDA/CAD
CDZVT2R2.4B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
100 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
120 µA @ 1 V
Řada
Provozní teplota
150°C
Výkon - max
100 mW