CDZVT2R11B
Číslo produktu DigiKey
CDZVT2R11BTR-ND - Páska a cívka (TR)
CDZVT2R11BCT-ND - Řezaná páska (CT)
CDZVT2R11BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDZVT2R11B
Popis
DIODE ZENER 11V 100MW VMN2M
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 11 V 100 mW Montáž na povrch VMN2M (SOD-923)
Modely EDA/CAD
CDZVT2R11B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
30 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Řada
Provozní teplota
150°C
Výkon - max
100 mW