BV1LE080EFJ-CE2 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BV1LE080EFJ-CE2 |
Popis | AUTOMOTIVE IPD, 1CH LOW SIDE SWI |
Standardní dodací lhůta výrobce | 21 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 9A 8-HTSOP-J |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Proud - výstup (max) 9A |
Mfr | Rds zap (typická hodnota) 80mOhm |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Typ vstupu Neinverzní |
Stav součásti Aktivní | Vlastnosti Uvolnění zatížení, S řízením rychlosti přeběhu |
Typ spínače | Ochrana proti poruchám Omezení proudu (nastavitelné), Přehřátí, UVLO |
Počet výstupů 1 | Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) |
Poměr - vstup:výstup 1:01 | Třída Automobilový průmysl |
Výstupní konfigurace Spodní strana | Kvalifikace AEC-Q100 |
Typ výstupu N-kanál | Způsob montáže Montáž na povrch |
Rozhraní Logický | Dodávaná velikost pouzdra 8-HTSOP-J |
Napětí - zátěž 3V ~ 5,5V | Pouzdro |