BV1HD045EFJ-CE2
Číslo produktu DigiKey
846-BV1HD045EFJ-CE2TR-ND - Páska a cívka (TR)
846-BV1HD045EFJ-CE2CT-ND - Řezaná páska (CT)
846-BV1HD045EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BV1HD045EFJ-CE2
Popis
AUTOMOTIVE 1CH 45 M HIGH-SIDE SW
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 21A 8-HTSOP-J
Kategorie
Proud - výstup (max)
21A
Mfr
Rds zap (typická hodnota)
45mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
S řízením rychlosti přeběhu
Typ spínače
Ochrana proti poruchám
Počet výstupů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Poměr - vstup:výstup
1:01
Třída
Automobilový průmysl
Výstupní konfigurace
Horní část
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ výstupu
N-kanál
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rozhraní
Logický
Dodávaná velikost pouzdra
8-HTSOP-J
Napětí - zátěž
6V ~ 28V
Pouzdro
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
7V