BU33UC3WG-TR
Číslo produktu DigiKey
BU33UC3WG-TRTR-ND - Páska a cívka (TR)
BU33UC3WG-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
BU33UC3WG-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BU33UC3WG-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 5-SSOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA 5-SSOP
Modely EDA/CAD
BU33UC3WG-TR Modely
Klidový proud (Iq)
90 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Řídicí funkce
ON/OFF (ZAP/VYP)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pokles napětí (max)
0,22V při 300mA