BU28SD2MG-MTR
Číslo produktu DigiKey
BU28SD2MGMTR-ND - Páska a cívka (TR)
BU28SD2MGMCT-ND - Řezaná páska (CT)
BU28SD2MGMDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BU28SD2MG-MTR
Popis
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5-SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 5-SSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BU28SD2MG-MTR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
80 µA
Mfr
PSRR
68dB (1kHz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
6V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
2,8V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Pokles napětí (max)
0,15V při 100mA