BST47T1P4K01-VC
Číslo produktu DigiKey
846-BST47T1P4K01-VC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BST47T1P4K01-VC
Popis
HSDIP20, 750V, 47A, 3-PHASE-BRID
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 750V 47A (Tc) 227W (Tc) Průchozí otvor 20-HSDIP
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,8V při 15,4mA
Výrobce
Rohm Semiconductor
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
97nC při 18V
Balení
Krabice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2300pF při 500V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
227W (Tc)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C
Konfigurace
6 N-Channel (Phase Leg)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
750V
Pouzdro
Modul 20-PowerDIP (1,508", 38,30mm)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
47A (Tc)
Dodávaná velikost pouzdra
20-HSDIP
Rds zap (max) při Id, Vgs
37mOhm při 47A, 18V