BSM300C12P3E201
Číslo produktu DigiKey
846-BSM300C12P3E201-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSM300C12P3E201
Popis
SICFET N-CH 1200V 300A MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 300A (Tc) 1360W (Tc) Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vgs (max)
+22V, -4V
Mfr
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
15000 pF @ 10 V
Balení
Hromadné balení
Rozptylový výkon (Max)
1360W (Tc)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Pouzdro
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
5,6V při 80mA