BSM180D12P2E002
Číslo produktu DigiKey
846-BSM180D12P2E002-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSM180D12P2E002
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 204A MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 204A (Tc) 1360W (Tc) Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 35,2mA
Výrobce
Rohm Semiconductor
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
18 000pF při 10V
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
1360W (Tc)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
204A (Tc)