BSM180D12P2C101
Číslo produktu DigiKey
BSM180D12P2C101-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSM180D12P2C101
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 204A MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 204A (Tc) 1130W Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSM180D12P2C101 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 35,2mA
Výrobce
Rohm Semiconductor
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
23000pF při 10V
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
1130W
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Pouzdro
Modul
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Základní číslo produktu
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
204A (Tc)