BSM120D12P2C005
Číslo produktu DigiKey
BSM120D12P2C005-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSM120D12P2C005
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 120A MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 120A (Tc) 780W Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSM120D12P2C005 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,7V při 22mA
Výrobce
Rohm Semiconductor
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
14000pF při 10V
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
780W
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Pouzdro
Modul
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Základní číslo produktu
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
120A (Tc)