BSM080D12P2C008
Číslo produktu DigiKey
BSM080D12P2C008-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSM080D12P2C008
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 80A MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 80A (Tc) 600W Montáž na šasi Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSM080D12P2C008 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 13,2mA
Výrobce
Rohm Semiconductor
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
800pF při 10V
Balení
Nosič
Výkon - max
600W
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
175°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
80A (Tc)