BR25H160FJ-2CE2
Číslo produktu DigiKey
BR25H160FJ-2CE2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BR25H160FJ-2CE2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BR25H160FJ-2CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BR25H160FJ-2CE2
Popis
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOPJ
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOP-J
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BR25H160FJ-2CE2 Modely
Kategorie
Taktovací frekvence
10 MHz
Mfr
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
4ms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)