BR25H160F-2CE2 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BR25H160F-2CE2 |
Popis | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOP |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | EEPROM Paměťový IO 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOP |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BR25H160F-2CE2 Modely |
Kategorie | Taktovací frekvence 10 MHz |
Mfr | Doba cyklu zápisu - slovo, stránka 4ms |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Napájecí napětí 2,5V ~ 5,5V |
Stav součásti Není určeno pro nové konstrukce | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA) |