BR25H040F-2LBH2
Číslo produktu DigiKey
BR25H040F-2LBH2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BR25H040F-2LBH2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BR25H040F-2LBH2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BR25H040F-2LBH2
Popis
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 4Kbit SPI 10 MHz 8-SOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BR25H040F-2LBH2 Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI
Mfr
Taktovací frekvence
10 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
4ms
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)