BR25A512F-3MGE2
Číslo produktu DigiKey
BR25A512F-3MGE2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BR25A512F-3MGE2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BR25A512F-3MGE2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BR25A512F-3MGE2
Popis
IC EEPROM 512KBIT SPI 10MHZ 8SOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 512Kbit SPI 10 MHz 8-SOP
Modely EDA/CAD
BR25A512F-3MGE2 Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI
Mfr
Taktovací frekvence
10 MHz
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)