BM6103FV-CE2
Číslo produktu DigiKey
BM6103FV-CE2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BM6103FV-CE2
Popis
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Spodní strana IO hradlového řadiče Inverzní, Neinverzní 20-SSOP-B
Kategorie
Napájecí napětí
4,5 ~ 5,5V
Výrobce
Rohm Semiconductor
Typ vstupu
Inverzní, Neinverzní
Balení
Hromadné balení
Doba náběhu/doběhu (typická hodnota)
50ns, 50ns
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace při buzení
Spodní strana
Pouzdro
20-LSSOP (0,240", 6,10mm šířka)