BD33GA5MEFJ-ME2 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Skladem : 1 779
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 8-HTSOP-J
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
Digital Datasheet - ROHM's Low Quiescent Current Automotive LDOs
BD33GA5MEFJ-ME2
Číslo produktu DigiKey
BD33GA5MEFJ-ME2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BD33GA5MEFJ-ME2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BD33GA5MEFJ-ME2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BD33GA5MEFJ-ME2
Popis
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-HTSOP-J
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
BD33GA5MEFJ-ME2 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
0.6 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
1.2 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Měkký start
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
14V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Pokles napětí (max)
1,2V při 500mA