TL2575-15IKV
Číslo produktu DigiKey
296-21498-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TL2575-15IKV
Popis
IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 15V 1 Výstup 1A TO-220-5 tvarované vodiče
Modely EDA/CAD
TL2575-15IKV Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Balení
Trubice
Spínací kmitočet
52kHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-5
Napětí - vstup (min)
4,75V